Víkend 7. – 9. 4.

Víkend začal už pátečním zápasem mužů A v Havířově. Naši muži zvítězili, ale bohužel to byla labutí píseň. Nevím, jestli to bylo překvapení, pro nás snad ani ne, Sparta vyhrála v Novém Jičíně a to nás odsoudilo do baráže, pokud tedy chceme zůstat v 1. lize. Uvidíme.

Doma hrála pouze naše děvčata U17 a oba zápasy zvládla na jedničku. Naši hráči U15 měli nabitější víkend, hráli 3 zápasy. Dva vyhráli, jeden prohráli, ale se sezónou se rozloučili sympatickým výkonem. U19 podlehli jak Chomutovu, tak Plzni, ale vše snad napraví za 2 týdny, kdy budou hrát doma.

Příští víkend se hraje pouze v pátek, ale pozor, bude to stát za to. Do hry zasáhnou naši nejmenší v rámci turnaje U10. Na domácí palubovce přivítáme v 8:30 h družstvo H. Brodu, v 10:30 h si zahrají H. Brod se Žďárem a ve 12:30 h na to vlítnou opět naši proti Žďáru.

Sháníme velký buben. Lidi, kdybyste měli někdo možnost sehnat velký buben, tak mě kontaktujte. Pro škarohlídy – nemyslím tím svoje bříško. :-) Máme totiž další skvělou zprávu – k U11 a U14, kteří jedou na MČR přibylo i družstvo U12, které dostalo divokou kartu a jedou na festival do Ostravy.