Mládež míří na vrcholné turnaje

Vážení basketbaloví příznivci!

Již ve čtvrtek 20. 4. 2017 startuje MČR chlapců U14 v Brně! Na vrcholném turnaji sezóny se až do neděle 23. 4. 2017 představí mezi 8 nejlepšími z celé ČR i naši bojovníci, kteří si nakonec dokázali zajistit místo mezi republikovou elitou. Budou to strhující souboje, ve kterých budou naši chlapci svádět opět (tak jako loni v kategorii U13) boje o medaile. Neváhejte a vyražte BC Vysočina podpořit na cestě k basketbalovým výšinám! Více informací naleznete na webových stránkách pořadatele závěrečných bojů.

Tímto však nekončíme. Dne 21. 4. 217 začíná Národní finále chlapců U11 v Pardubicích, které potrvá do neděle 23. 4. Co nás těší je, že jedním z 12 účastníků jsou i naši chlapci, kteří se utkají s těmi nejlepšími z celé České republiky. Pokud máte zájem podpořit naše naděje, pak neváhejte jet náš tým podpořit. Pro více informací navštivte webové stránky pořadatele vrcholného turnaje!

A aby toho nebylo málo, ještě je třeba zmínit účast našich chlapců U12 na Festivalu 2017, který je určen pro 12 týmů, které se nedostali na Národní finále. Festival se uskuteční ve dnech 28. – 30. 4. 2017 v Ostravě a i tam jste vítáni! Podporu bude jistě potřebovat i naše družstvo chlapců U12. Více informací naleznete webových stránkách pořadatele Festivalu.

Skoro by se dalo říci, že je až neskutečné, kam to naši chlapci letos dotáhli. My však překvapeni nejsme, protože víme, že naši trenéři pro úspěchy mládeže dělají naprosto vše!