Víkend 25. – 26. 11.

Víkend byl nabitý a vzhledem k tomu, že jsem ještě na cestě a sekretářka odmítá pracovat v noci a tímto mi oznámila, že končí a jde spát, tak budete muset počkat do zítřka. A vězte, že to bude pošušňáníčko o turnaji U12. Vracím se nadšen, porazit za den 2x Nymburk, to už je něco!

Tak pokračování, musím za bílého dne, protože včera spala. Normálně spala! Ani nepočkala, jestli se v pořádku vrátím. Když jsem jí v deset v noci volal, vlídně na mě promluvila, až jsem se divil, ale pak mi došlo, že je to hlasová schránka… Nechápu, vždyť v neděli spala až do 4:30 h! Aspoň vidíte, jakej jsem trpitel.

Ale zpět k tomu super turnaji U12. Píšu to sem, protože tyto turnaje nejsou součástí soutěže. Na turnaji v Jaroměři se sešla skvělá konkurence. My 4. místo na MČR, Nymburk 3. místo a Příbor 2. místo. Josefov se tam snaží dostat tento rok. My jsme se na tento turnaj docela připravovali a obětovali tomu i soutěž U13, kde jsme si to vyzkoušeli nanečisto. No, nebyla to zrovna ideální zkouška, protože někteří k tomu přistoupili velmi laxně, proto jsem je posadil do hlediště, aby si uvědomili, že je to kolektivní hra a své spoluhráče nemůžou zklamat. Padlo to na tak úrodnou půdu, že v neděli jsme se s Rokym nestačili divit. Nebudu to dlouho rozepisovat, do soupeřů jsme se tak zakousli, že to byl super excelentní výkon. Neskutečná bojovnost každého člena týmu, dravost a efektivita zakončení nás zdobily po celý turnaj. Soupeře jsme přejeli, řekl bych rozdílem třídy. Doufejme, že klukům tato forma vydrží co nejdéle, protože pak bychom nemuseli být bez šance do dalších zápasů a případně na MČR. Náš heroický výkon kulminoval v posledním zápase, kdy ze sebe kluci vymáčkli opravdu maximum, a i když už prohrávali o 12 bodů, dokázali neskutečně zabojovat a zápas otočili a soupeře z Nymburka (kam jsem se po zápase vydal i já) porazili o 13 bodů. Chválím, chválím a ještě jednou moc chválím. Kluci si vysloužili volno místo úterního tréninku.

Výsledky:

Josefov – BC Vysočina 17:44 (4:14; 4:5; 0:16; 9:9)

Příbor – BC Vysočina 26:76 (6:19; 7:26; 6:16; 7:15) (těžko uvěřitelné)

Nymburk – BC Vysočina 49:62 (18:14; 10:10; 14:20; 7:18)

Body mám k dispozici, ale neudávám, protože to byla naprosto týmová práce.

Jo a ještě závěrečné shrnutí – o víkendu tedy hrály týmy U11, U13, U15, U19, muži B, muži A.