Víkend 8. – 10. 12.

Pro sekretářku je lepší, když prý hrajeme s chlapama v pátek, máme hned hezčí neděli. Já jsem si to dneska ještě o pár minutek zkrátil, takže jsem plný síly a diktuju tak rychle, že se (nejen) z počítače skoro kouří. Víkend byl zase nabitý, ale vidina vánoc mě uklidňuje. Rozhodl jsem se držet dietu. K večeři budu mít pouze salát a rybu. Nicméně soutěž o vanilkovou bagetu je a bude. Tam žádné diety neplatí. Naše zápasy si žádají přítomnost zkušených a kvalitních doktorů, což jsme v praxi viděli o tomto víkendu. Krve bylo jak … Už mi dochází nápady. Mohl by mě někdo vystřídat. Opravdu žhavý kandidát je Láďa King. To je borec. Chtěl bych být jako on.

Hráli: U11, U13, U15, muži A + B a U19 v Pelhřimově. Nebuďte líní a najděte si to v jednotlivých sekcích. Já to sem furt psát nebudu.

Dnešní hádanka – kolikátí jsou muži A v 1. lize? První. Ano, uhodl jsem. Vyhrávám první cenu. Jsem zvědavý, kdo mi ji předá.

Hádanka číslo dvě – jaké zvířátko budou muži A po tomto víkendu? Nápověda – byli už štika ligy, černý kůň soutěže a teď po výhře v Plzni? Doufám, že po příštím zápase se sokolíkama nebudem za líny.

No a máme to. Je šest hodin, žádná noční práce. A to bylo keců a už máme volno. Tak Martino běž udělat večeři, vykoupat děti, připravit jim do školy, uklidit byt, nanosit uhlí, naštípat dříví…