On-line přenosy domácích utkání

Vážení příznivci,
jelikož především Vám doba nepřeje (aktuálně o něco víc než hráčkám a hráčům) a nemáte možnost sledovat naše utkání přímo na místě, rozhodli jsme se v tomto týdnu realizovat přenosy domácích utkání na nově zřízeném YOUTUBE kanálu. Původní myšlenka byla Vám nabídnout více zápasů, ale nově vyhlášená opatření nám dovolí Vám zprostředkovat pouze utkání tohoto víkendu. Poté už o radost přijdou všichni, Vy, hráčky i hráči. S tím bohužel nic neuděláme. Ale všechno špatné jednou pomine a my jsme už nyní připraveni pokračovat v realizaci této novinky.

Je třeba Vás zároveň upozornit na pár záležitostí, které jsou s akcí „kulový blesk“ spojeny. Prozatím nebyl prostor pro to, abychom byli schopni se vypořádat se všemi nedostatky. Proto může docházet k výpadkům a problémům s kvalitou přenosů. Další záležitostí, kterou jsme nebyli v krátkém časovém intervalu vyřešit, je utkání mužů A, které se hraje v neděli 11. 10. Tam jsou už několik sezón online přenosy zápasů povinné prostřednictvím platformy TVCOM. Dosavadní kvalita přenosů byla ale nevalná především z důvodu zastaralé techniky. Ten jsme nyní vyřešili pořízením výrazně lepší videokamery a vylepšením HW přenosové infrastruktury. SW se nám ale přes veškerou snahu nepodařilo upgradovat, proto budeme nuceni v neděli vysílat postaru :-(.

Teď to nejdůležitější. Online vysílání sobotních utkání (U13G a U15B) a v budoucnu i těch dalších můžete sledovat pouze na našem kanále „BK Jihlava LIVE“, na který se dostanete přes odkaz pod odstavcem. Pokud máte vlastní youtube účet a nechcete už nikdy přijít o žádný náš přenos, nastavte si odběr a upozornění na nové přenosy. A klidně si přenosy pusťte ve své chytré televizi, tabletu nebo mobilním telefonu. Pokud dodržíte mimořádná vládní opatření, třeba i v hospodě u piva ;-).

Stay tuned!

BK Jihlava LIVE