Víkend 10. – 11. 10.

Sotva se soutěže rozjely, už se zase přerušují. Ale co se dá dělat, snad to nebude trvat dlouho a opět se vrátíme k tomu, co máme tak rádi. Hlavně zůstaňte zdraví!

Na začátku musím poděkovat našemu předsedovi, protože ten udělal opravdu hodně pro to, abyste situaci s covidem-19 pocítili co nejméně. Zprovoznil on-line přenosy přes YouTube, kdy naší snahou i do budoucna bude vysílat všechny naše domácí zápasy, tak doufejme, že nepřijdeme o záruku na kameru. :-)

O tomto víkendu toho mělo být spoustu, ale už v týdnu se zrušily zápasy našim U19 a v sobotu jsme se dozvěděli i o neuskutečnění zápasu 1. ligy. Hrály tedy týmy U11, U13 + U13G, U15 a U19G.

Teď nás čeká dvoutýdenní nucené volno. Doufejme, že jen dvoutýdenní.. Já tomu moc nevěřím, ale rád budu mile překvapen. Nicméně neponechal jsem nic náhodě a začínám nakupovat na vánoce. Možná jsem to trochu přehnal, kapr už je ve vaně a až teď mi došlo, že se nemám kde koupat. Ale když budu mít teď ten čas, tak mu asi na zahradě vykopu jezírko, ať se kluk šupinatá proplave. Práce na zahradě mě budou určitě bavit. Jinak bych se asi zbláznil. Jediná šance je zavolat Rosťovi do Žďáru. Třeba bysme mohli cvičit kapry. Trenér Láďa už je taky trudomyslný, už ani to kafe nevaří. Nebudeme ale končit pesimisticky. Ale nic optimistického mě nenapadá. Tož se držte, noste roušky, neshlukujte se, ať tu koronu porazíme a vše se vrátí do normálu. Howk.