Víkend 20. – 21. 11.

Víkend byl náročný a plný basketu na domácí palubovce. Hrálo se oba dny od rána do večera. Dokonce jeden zápas jsme opět museli přesunout do Velkého Meziříčí, za což opět moc děkujeme. Znovu jsme tam našli vřelé domácí prostředí, prostě super! Děvčata se tak těšila, že hrála i se zlomenými prsty. A prstíky dávaly dokonce body (Símo, jsi nezmar! :-)) Takhle se bojuje!

Zahanbit se nechtěli nechat i ostatní týmy, a tak jsme celkem vyhrávali. Své zápasy zvládli s naprostou suverenitou jak U15 kluci i holky, tak děvčata U19. Kluci U19 a muži B to měli 50:50, ale bezva výkony. A třešnička na dortu přišla netradičně v neděli v pět výhrou mužů A. Konečně! Už ani nevím, kdy jsem to psal naposledy. Ale můžu vám říct, že mám velkou radost. A vyprávěl bych a vyprávěl, ale sekretářka chce jít spát. No chápete to? Taková událost a ona prej musí zítra ráno vstávat do práce. Jako kdyby ještě nějakou práci potřebovala! Tak se tedy mějte hezky a dobrou noc.

Hrály tyto týmy: U15 kluci i holky, U19 kluci i holky, muži A i B.

Příští týden bude zápasů také dost, ale zase venku. Doma budou hrát jen U10. Pro naše nejmenší to bude první turnaj v životě, tak přijďte fandit. Rostou nám velké naděje do budoucna. Když je vidím, jak se rvou na tréninku..