25 36 32 17
15 23 18 19
U15

To bylo něco…

Začnu mírumilovně a pozitivně. Všichni to přežili ve zdraví. Tedy doufejme. Tím nemyslím, že zápas by byl nějak drsný, ale že já jsem nikomu neublížil. 12 hráčů na soupisce, ale naši tradiční sestavu jsme trochu pozměnili, protože přítomni byli: Nemůžu, Nejdeto, Nedámto, Neskáču, Nechcesemi, Taksitamběžtesám, Chcijítvenskamošema a další. Začalo to jako vždycky poslední dobou. Než jsme se stačili rozkoukat, prohrávali jsme 18:4. Nevěřili jsme si, že můžeme vyhrát a tak to radši odevzdáme. Po 1. desítce jsme prohrávali o 10 bodů. Když domácí na začátku 2. čtvrtiny přidali dalších rychlých 7 bodů, byli jsme zralí na ručník. Do hry jsem zapojil všechny naše 2003 s Krmáškem a tihle kluci bojovali. Během chvilky jsme stáhli vedení na 4 body. Bohužel nasazení, které tito borci předvedli, jsme nemohli vydržet celý zápas. Do hry tak šli naši „noví“ hráči, které jsem jmenoval na začátku. Tyto naše hvězdy během 2 minut dostali 21:0. Tohle nemělo cenu, po zbytek zápasu už seděli na lavičce a hráli jsme v šesti. Prohráli jsme. Ti, co hráli 2. poločas, udělali všechno pro to, abychom byli důstojným soupeřem. Druhá polovina týmu sledovala marný boj svých spoluhráčů a bylo jim to úplně jedno. Za dnešní výkon si zaslouží velkou pochvalu Dáňa, Krejčí, Novák, Dvořák, Krmášek, Grodl F. a dokud mohl, hrál výborně i Novotný. Od zbylých kluků postrádám větší chuť se zapojit, bojovat o minuty na hřišti, zkrátka větší nasazení.