1 2 3 4
24 12 30 14
20 23 17 9

Skvělý první poločas na výhru nestačil

Naše sestava se rozrostla o Nováka, Širokého a Buriana. Zato chyběl Maňák. Jeho absence se bohužel projevila. Vstup do zápasu se nám povedl. Ujali jsme se vedení 5:0 a uklidnili jsme se. Bohužel jak rychle jsme nabyli vedení, tak rychle také sbíral náš klíčový hráč Novák fauly. V 8. minutě 1. čtvrtiny už měl 4 osobní chyby, a proto jsme ho museli uklidit na křídlo. Do poločasu nám to nevadilo a předváděli jsme dál pěkný basket. Po přestávce se na nás domácí už připravili, využívali toho, že Novák byl daleko od koše a hráli přes pivoty. To nám dělalo velké problémy. Když už ne přes pivoty, tak domácí využívali Svobodu, který trefoval i nemožné. Ve 3. čtvrtině se nám vůbec nedařilo, domácí v 5. minutě zlikvidovali naše poločasové vedení o 7 bodů a na konci 3. čtvrtiny vedli o šest. To samozřejmě ještě nic neznamenalo. Nám však odešla střelba a domácí hrající v plné sestavě toto utkání vyhráli.