1 2 3 4
21 14 19 18
17 19 9 14

V Praze prohráváme

Na poslední chvíli se omluvil z pracovních důvodů Ondra Maňák, a tak nás odcestovalo devět. To vzalo za své prakticky hned na začátku zápasu. Už v 1. čtvrtině jsme doplatili na příliš tvrdou hru Sparty dvěma zraněními a museli jsme tedy pokračovat jen v sedmi a hodně improvizovat. Dařilo se nám to do poločasu, kdy jsme ještě vedli o  3 body. Drželi jsme se 3. čtvrtinu, domácí nám odskočili až závěrečnou trojkou na 54:47. I tak jsme v sobě našli zbylé síly a v poslední čtvrtině jsme korigovali na 58:55. Bohužel víc jsme už v sobě nevyždímali a prohráli jsme. V obraně to ještě šlo, ale v útoku jsme se trápili. I přesto musím kluky pochválit za bojovnost. Tady se dalo vyhrát… Porážka mrzí, doufám, že doma jim to oplatíme i s úroky.