1 2 3 4
19 24 20 21
14 13 18 14

Přijeli jsme si jen tak zahrát

V utkání už jsme mohli znovu využít služeb Bubáka a Strážnického, naopak jsme postrádali Nováka, Maňáka, Šoulu a Neumanna, Kováře a od začátku soutěže absentujícího Číhu. To jen proto, abyste si udělali obrázek, že bohužel lepíme sestavu jak se dá. Náš největší problém je ten, že hrajeme každé utkání v jiné sestavě, hráči nastupují pokaždé v jiné formě, protože nehrají pravidelně. Začátek na Sokole se nám nepovedl. Ve 3. minutě jsme prohrávali 6:0. Ale tam jsme ještě nápor domácích odrazili a překlopili vedení na naši stranu. Bohužel potom domácí zpřesnili hru, nedovolili nám lehké zakončení, posílali nás na čáru trestného hodu a ty nám na začátku nešly. Zahodili jsme jich hned šest a domácí vedli 19:14. Ve 2. čtvrtině už převaha domácích byla značná a nám se nedařila střelba. Nedokázali jsme být trpěliví, zakončovali jsme z nepřipravených nebo těžkých pozic a to bylo špatně. Ve 3. čtvrtině jsme se zklidnili a dokonce se v jednu chvíli zdálo, že to stáhneme znovu na přijatelný rozdíl. Bohužel zranění se obnovilo Strážnickému a my jsme tohle utkání pak už pouze dohráli. Dnes mě mrzí pouze to, že se mi zdálo už na začátku, že kluci byli smířeni s prohrou. Nebojovali jsme tak jak obvykle a tohle musíme do příštího zápasu změnit. Vím, že je to těžké, sestavu dáváme do kupy horko těžko… Víme, že v plné sestavě jsme silní, ale nesehráli jsme v ní ještě ani jedno utkání. Čas ale kvapí a základní část je téměř v polovině a my si můžeme říct, škoda, tohle by se bejvalo dalo vyhrát…