1 2 3 4
17 18 28 16
19 27 17 22

Ani s Nymburkem to nevyšlo

Dostáváme se do stále svízelnější situace. Ani v dalším domácím utkání se nám nepodařilo zvítězit a ten obrázek je stále stejný. Prohráváme smolně, nebo já nevím jak… Nedokážeme v důležitých fázích zápas překlopit na svoji stranu a udržet to. Dnes to byl vydařený začátek, špatná 2. čtvrtina, kdy jsme prohrávali už o 17 bodů, ale bojovností jsme se opět do zápasu vrátili. Do poslední čtvrtiny se šlo za vyrovnaného stavu 63:63. Na začátku jsme se ujali vedení, ale naše úzká rotace bohužel nevydržela. Dostali jsme 2 trojky za sebou a soupeř už změnu stavu nedopustil. Škoda. Už ani nevím, jak to napsat. Je to depka a ubíjí nás to. Soupeř byl opět hratelný, my už sice měli dnes na lavičce 11 lidí, což je do budoucna pozitivní, ale kluci bohužel musí absolvovat zápasy bez tréninku a to pak je jejich nasazení v zápase hodně velká loterie. Třeba Široký nás na začátku sezóny hodně držel, ale pracovní povinnosti ho teď bohužel limitují a na naší hře je to znát. To se má změnit, tak doufejme, že bude líp. Potěšující je také zdravotní stav našich marodů, snad po vánocích už budeme v plné síle.