1 2 3 4
16 20 20 18
16 20 22 21

Opět prohráváme

Dá se říci klíčové utkání. Bohužel písnička z posledních zápasů je stále stejná. Dobrý výkon, ale jak se blíží koncovka, přichází malé chybičky a my utkání ztrácíme. První čtvrtina byla velice slušná. Dařila se střelba, dobrý pohyb, protočení sestavy, zkrátka všechno bylo ok. Druhá čtvrtina byla podobná a do šaten se šlo za stavu 36:36. Ani 3. čtvrtina o ničem nerozhodla. Vedení se přelévalo z jedné strany na druhou a tak se blížila koncovka utkání. Vedli jsme 71:67 a dostali jsme trojku z brejku, kdy jsme přišli o míč a píšťalka zůstala němá. Pak jsme začali trochu zmatkovat a další těsná porážka byla na světě. Z koncovek už začínáme mít trochu vítr. Nedaří se nám v nich a to štěstíčko ne a ne překlopit na naši stranu. Jestli je to tím, že nemáme středního rozehrávače, kde musí zaskakovat křídla, nedokážu posoudit. Ale je pravda, že v koncovce nám přibývá moc driblinku a to je cesta do pekla. Musím však naše zaskakující křídla, Krajcigra s Jakubem Knetlem, pochválit. Dělají, co mohou.