1 2 3 4
23 7 19 6
24 17 15 18

Prohra se Sokolem

Po dlouhé době jsme mohli v našem týmu opět přivítat Strážnického (konečně Martine!). Naopak onemocněl Široký. Úvod zápasu nám nevyšel, prohrávali jsme 6:0, ale do 5. minuty jsme otočili a vedli jsme 13:11. Potom se nám hosté opět vzdálili, ale my jsme v sobě ještě našli síly a do utkání se vrátili. Poločasové vedení hostů o 11 bodů nebylo nic, co bychom nemohli dohnat. Vstup do 3. čtvrtiny se nám podařil a snížili jsme na 6 bodů. V této čtvrtině jsme asi hráli nejlepší basket a čtvrtinu jsme vyhráli o 4 body. Bohužel poslední čtvrtina se nám nevydařila a hosté toho zkušeně využili a zvítězili. Na výhru už čekáme hodně dlouho, ale líbí se mi přístup kluků. Se situací se pereme statečně a když nejde o život…