1 2 3 4
26 19 24 20
11 17 26 18

Přes prohru dobrý výkon

I přes prohru hodnotíme toto utkání jako povedené. Do Litoměřic jsme totiž odjeli v 7 lidech, a to bez Nováka, Maňáka a Širokého. Ale zato už se Strážnickým, který se vrací do své bývalé super formy. Utkání odehrál naprosto perfektně, dal naší hře řád a Kuba Knetl s Krajcigrem na křídle také ožili. Tradičně spolehnout jsme se mohli i na Bubáka a bojovníka Dokulila. Na střídání byli pouze dva stateční Burian a Petr Knetl. Do stavu 6:6 bylo utkání vyrovnané, poté ovšem domácí zapnuli, vypracovali si 15ti-bodové vedení a na tom to prakticky zůstalo po celou dobu utkání. Když jsem před zápasem viděl sestavu domácích, říkal jsem si, abychom nevytvořili smutný rekord ligy, a po první čtvrtině to s námi nevypadalo moc dobře. Litoměřicím tam padlo úplně vše. Naštěstí jsme se pak také chytli a utkání dohráli nad očekávání dobře. Dokonce jsme 3. čtvrtinu o dva body vyhráli. A to je to světýlko na konci tunelu, ke kterému směřujeme a snad už příště vyhrajeme. Příští týden hostíme tahák pro diváky USK Praha B. Za tento tým nastupuje dost hráčů z nejvyšší soutěže, tak neváhejte a přijďte nás povzbudit proti tomuto gigantovi.