9 19 12 12
16 15 21 15
Muži B

Dobrá hra proti lepšímu soupeři

Třetí domácí zápas, celkově pátý v sezóně, a doposud žádná výhra. Soupeř z Brna navíc je tím vůbec nejlepším v soutěži. První polovina zápasu nebyla z naší strany špatná, naopak soupeř poměrně často kazil. Proto byl první poločas výsledkově vyrovnaný, prohráli jsme ho o pouhé 3 body 28:31. Třetí čtvrtina nám v obraně moc nevyšla, dostali jsme 21 bodů a pak už to bylo celé nad naše síly. Na tohoto soupeře jsme zkrátka neměli, byť náš výkon byl zcela jistě zase o chlup lepší než v předchozím utkání. Pokud bychom stejným způsobem jako dnes hráli i v předchozích 4 utkáních, určitě bychom nejméně 3 výhry urvali. SAM Brno byl však dnes soupeř nad naše síly. Opět musím vyzdvihnout zejména duo Knetl, Široký, na které se můžeme spolehnout. Vlastně pochválit musím všechny, od začátku sezóny se zlepšují postupně všichni…snad jen to tempo zrychlování… Příště už musíme alespoň jednou zvítězit, ať je od čeho se odrazit vzhůru.