20 7 20 15
Muži B
Rozhodčí: Škaroupka, Melichárek

Mizérie, super, špatný, dobrý

Do zápasu s tradičním soupeřem a mnohonásobnými „šampiony“ OP I jsme vstoupily tradičně mizerně. Od 3. do 8. minuty 1. čtvrtiny jsme body nevstřelili, to neplatilo o soupeři. Proto jsme úvodní čtvrtinu prohráli 8:20. Hned na začátku druhé čtvrtiny bylo skóre dokonce 9:24. To už bylo hodně špatné. Naštěstí se všechno během chvíle změnilo, kluci začali agresivně bránit skoro po celém hřišti, zrychlili přechod do útoku a jednoduše zakončovali. Zkrátka do konce prvního poločasu jsme předvedli šňůru 18:3 a vyrovnali na 27:27. V pauze jsme si řekli, že musíme v naší hře pokračovat. To se bohužel úplně nepovedlo, třetí část utkání jsme prohráli o 8 bodů. Bohužel ani lepší výkon v poslední čtvrtině už na výhru nestačil. Husovické „áčko“ je vždy nepříjemný soupeř a to se potvrdilo i dnes. Každopádně druhá čtvrtina utkání byla v našem podání zatím to nejlepší, co jsme letos předvedli. Pokud bychom takovým stylem byli schopni hrát alespoň polovinu zápasu, jen těžko bychom prohrávali. Za zmínku stojí, že se k týmu připojil Jan Sedmík, postupně tedy síla týmu roste, což se snad v následujících zápasech projeví výsledkově. Tabulka je poměrně vyrovnaná a i přes náš tragický začátek sezóny není playoff nedosažitelné…