17 28 8 9
Muži B
Rozhodčí: Latík, Doležal

Prohra, ale ne špatný výkon

V Kroměříži jsme vzhledem k jejím dosavadním výsledkům očekávali těžké utkání. To se nakonec potvrdilo. V prvním poločase se ale hrálo velmi vyrovnané utkání, stav byl po první půlce 47:45. Tolik bodů se nám několikrát v této sezóně nepodařilo vstřelit za celý zápas. Celý první poločas se hrálo nahoru dolů. To nás nejspíš stálo dost sil na to, abychom byli schopni nakonec Kroměříž porazit. Velkým nedostatkem bylo naše doskakování po střele soupeře. Nebyli jsme schopni pohlídat si soupeře na doskoku a dali mu tak tím druhou šanci. I přesto, že hráči Kroměříže neměli „bůhvíjakou“ úspěšnost střelby, z druhých nebo třetích střel už se většinou do koše trefili. Za druhý poločas jsme dali pouhých 17 bodů, soupeř nijak závratných 27 bodů, ale to mu stačilo na to, aby nás v součtu nakonec porazil o 12 bodů. Špatné utkání to nebylo, pokud si udržíme standard posledních 4 zápasů, jsme schopni porazit kohokoliv v soutěži. Třeba ve vysočinském derby i Žďár nad Sázavou, který nás čeká doma příště…