12 12 15 15
Muži B
Rozhodčí: Sehnal, Dudek

Touha po odvětě

Nedělní sestava byla stejná jako ta sobotní. A už před zápasem po sobotě dost fyzicky zničená. Z Kyjova jsme domů dorazili ve 22:30 hod. a už v 7 jsme vstávali na zápas do Brna. Někteří ale stihli ještě i ples… Do zápasu jsme opět dobře nevstoupili, v 5. minutě jsme prohrávali 9:2. Pak jsme ale zabrali a průběžné skóre otočili na 9:12. Domácí ještě stihli 3bodovým košem vyrovnat stav 1. čtvrtiny. Pak ale přišlo další hluché období a dál už soupeř víceméně rozdíl ve skóre pouze navyšoval. Vůbec se nám nedařila střelba ze střední vzdálenosti, to byl asi ten pravý důvod naší prohry. A samozřejmě únava, i když to rozhodně nebyl primární důvod. Vlastně jednomu hráči střelba šla, a to dost náramně. Vít Burian proměnil s velmi slušnou úspěšností 6 3bodových střel a jen díky němu byla prohra ještě milosrdná. Opět jsme se snažili, dokonce jsme i běhali, ale zase tomu něco chybělo… Tentokrát ta střelba. A ještě jednu věc zmíním, co mě prozatím nepřestává udivovat. To jsou nesportovní chyby za přerušení rychlého protiútoku faulem. Rozhodčí v OP I zatím tápou takovým stylem, že je kolikrát sranda to pozorovat. V tomto utkání to byly 3 situace proti nám, při dvou měli jednoznačně pískat, ale nepískli. Při jedné pískat určitě neměli, ale pískli… A tím si vlastně proti sobě popudili obě družstva. Rozhodčí letos zatím celkově nic moc. Čest výjimce hned na úvod sezóny.