1 2 3 4
8 11 8 7
12 15 10 17
U17 Dívky

Druhý zápas začal změnou ve vedení družstva soupeřek (první zápas si odtrénovaly sami) a bylo to vidět! Tři minuty jsem neměl slov a nestačil se divit – Josefov zatlačil, začal být rychlý na míči a rázem vedl 5:0. Time-out, hulák, a do hry nastoupilo jiné družstvo. Klíč k úspěchu / neúspěchu byla obrana. Pokud holky hrají press po celém hřišti, tak vše klape. Pokud brání od poloviny – neustále nestíháme, pozdě začínáme bránit, nereagujeme na rychlý pohyb, …. no zkrátka holky zbytečně dřou a síla potom chybí v zakončení. Dnes to stačilo. Ve druhé polovině zápasu se podařilo probudit chuť a agresivitu při hře jedna na jednu a s tím, že se dařilo pronikat pod koš tvrdými nájezdy. Holky vše opět dostaly pod kontrolu a dovedly zápas k vítězství.

I přes výtky musím všechny holky pochválit, protože začínají hrát pohledný basketbal plný pěkných herních momentů. Ještě kousek a můžeme myslet výše.

Body:

Štumarová 17, Vyhlídalová 10, Procházková 9, Pánková 8, Prášilová 6, Dubová 2, Kazdová 2

Pochvalu zaslouží za svůj výkon celá (tříčlenná) lavička, protože holky velice dobře odehrály velkou porci minut a snad se zbavily strachu a uvědomily si, že mohou být vyrovnanou součástí týmu.