15 18 14 12
20 10 14 20
Ženy

Senzační výhra

S touto výhrou asi nikdo nepočítal, jen já. Já jsem holkám věřil. Na tréninku neskutečně dřou a ještě si přidávají a to se zkrátka musí projevit. Holky do zápasu vstoupili drtivým náporem a ujaly se vedení 8:1. Pak se hra vyrovnala, ale i tak jsme měli k dobru 5 bodů. Ve 2. čtvrtině jsme ubrali a soupeř šel do vedení o 3 body. Třetí čtvrtina o ničem nerozhodla, skončila plichtou, takže soupeř stále o 3 body vedl. Čtvrtá čtvrtina pro nás začala výborně. Otočili jsme na 54:50. V páté minutě se vyfaulovala Baťová. V 8. minutě ji následovala Němcová a začalo drama. Stav 57:57. Poslední minuta však byla naše. Velice vyspělou taktickou hrou jsme vyhráli na půdě, kde to asi málokdo čekal. Senzace. Dokonce už i holky mluví o 2. lize. A nebo o mistrovství světa veteránek. I když o jakých veteránkách tady hovoříme. Holky jsou v nejlepších letech a basketbalově stále rostou.