1 2 3 4
22 24 18 12
18 19 24 19

Na úvod prohra

V další prvoligové sezóně jsme na úvod přivítali družstvo z Nymburka. V našem týmu se odehrálo několik změn, za zmínku stojí odchod Martina Nováka a příchody Jakuba Nováka, Štěpána Ficala a Lukáše Kantůrka. Do zápasu jsme vstoupili celkem dobře, míč šel rychle z ruky, nacházeli jsme výborné střelecké pozice, které jsme proměňovali. Tak se dá hodnotit i druhá čtvrtina. Poločasové vedení o 9 bodů nám dávalo určité naděje. Bohužel ve 3. čtvrtině jsme začali více driblovat, v útoku jsme kolikrát stáli a hrál pouze hráč s míčem a to byla voda na mlýn Nymburka, který se nám přiblížil a pak šel i do vedení. Ve 4. čtvrtině jsme si vedení vzali zpět a zbývaly 2 minuty do konce. Bohužel my už jsme se netrefili, soupeř ano a otočil na konečných 76:80. Škoda, dnes jsme na výhru určitě měli. Ale od výkonu se můžeme odrazit do dalších utkání.