1 2 3 4
18 24 19 15
21 17 16 16

Muži opět skvěle

Šlape nám to. Tahle super parta to jinak neumí, než tak, jak to předvádí v této sezóně skoro každý zápas. Já sám jsem na mrtvici a po každém zápase si říkam, že to nemůžu vydržet. Kluci na hřišti makají jak diví, ale ty moje nervy! Nastoupili jsme opět bez Tomáše a Jirky, ale tohle nás nevykolejí. Bylo nás deset a rozhodli jsme se sestavu hodně točit. Bohužel to po 1. čtvrtině vzalo rychle za své. Než jsme stačili vystřídat Štěpána, připsal si čtvrtou osobní chybu (bylo to tedy hodně přísné) a točit borce, když má ve vyrovnaném zápase 4 chyby, je hodně riskantní. Samozřejmě v dalším zápase dostane větší prostor. Zkrátka jsme ho dneska obětovali ve prospěch kolektivu. Podílel se totiž na obraně jednoho z klíčových hráčů soupeře. Poté si ho vzal na starosti Peťa a myslím, že jsme ho celkem dobře eliminovali. První 2 čtvrtiny byly jak přesýpací hodiny. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou, nikdo nebyl ve výrazném vedení. To jsme nakonec do poločasu udrželi my o 4 body díky trojce Adriho. Ve 3. čtvrtině začala trojková kanonáda z obou stran. Naštěstí jsme moc neztratili, ba co víc, vedení jsme navýšili na 61:54. Ale to bychom nebyli my, abychom už tak dramatický zápas ještě více nezdramatizovali. Chviličku jsme vypadli a soupeř otočil na 67:69 necelé 3 minuty před koncem. Tradičně můj time-out a potom opět přišlo to, co se našim divákům líbí. Strhli jsme vítězství na svoji strany a před početným publikem jsme si mohli užít ovace. Opět chválím celý tým. Dnes bodově táhl velmi dobře hrající Ondra, ale jak je vidět ze statistik, připojili se k němu i ostatní. Naši radost nám kalí odchod Jirky Bubáka, který jde pomoci svému mateřskému klubu. Pevně věříme, že se tady ještě ukáže, protože sem prostě patří. Moc mu ještě tímto děkuji za skvělé výkony, které u nás odváděl a vůbec za to, jaký je nejen hráč, ale i člověk. Teď už to bude jen na jednom matadorovi. :-) Ale já se nebojím, s Dokoušem bych šel třeba do pekel. Ne, vážně máme dobrou partu a je to znát. Chystá se posílení týmu, takže pro soupeře budeme i nadále nečitelní a navíc ještě i nesrozumitelní. Očekáváme totiž první zahraniční posilu z Francie. Závěrem ještě důležitá informace pro fanoušky – příští zápas sehrajeme oproti rozpisu doma s Pískem (výměna pořadatelství). A ještě důležitější informace pro Jirku, to občerstvení prosíme i na příště. Bylo by hezké udělat z toho tradici.