1 2 3 4
13 18 16 17
16 13 17 21
U15

V tomto uktání jsme chtěli překvapit. V Ostravě jsme dostali příděl a chtěli jsme si dokázat, že na to máme. Kluci hráli celkem dobře. V 1. poločase skvěle bránili, ale když jsme měli jít do většího trháku, než bylo 27:18, tak přišly naše chyby a rázem byla plichta. Ve 3. čtvrtině jsme se opět nadechovali, už se zdálo, že bychom to mohli urvat, ale bohužel zase přišly chybičky a poté i smůla, kdy dostal do čela Štěpán a musel jít za Bóďou. Toho soupeř opět využil a zase plichta. V poslední čtvrtině to byl lítý boj, na konci 9. minuty to bylo 64:64. A opět jsme měli několik příležitostí, jak rozhodnout, ale nebylo nám to souzeno. Prohráli jsme o tři a můžeme si říct, že jsme si to prohráli sami. Pozor, aby to nevyznělo, že jsme hráli špatně. To vůbec ne. Kluci dřeli, makali, ale zkrátka chyby přišly v nejméně vhodnou dobu. Jako například když prohráváme o tři několik vteřin před koncem a ani nevystřelíme, protože driblujeme a nakonec vystřelíme za dva. No ale mě se líbí, že kluci opravdu makali, takže chválím.