1 2 3 4
16 10 12 28
16 7 17 14
U14

Do Kyjova jsme odjížděli značně oslabeni z důvodu komplet absence hráčů 2006. Nadále chyběl Matouš a tak jsme doufali, že vše klapne a posílí nás kluci ze Žďáru. Naštěstí se to podařilo a mohli jsme v devíti hráčích vzdorovat domácím. První čtvrtina skončila 16:16, kdy koš na jedné straně znamenal i koš na straně druhé. Ve 2. čtvrtině byli o malinko lepší domácí. Ve třetí jsme se vzepjali a snažili se zlomit zápas na naši stranu. Skóre při vstupu do poslední čtvrtiny bylo +2 pro nás. Bohužel nám došly síly a domácí zaslouženě zvítězili. Dle slov pana Policara, kterému děkuji za zástup, byla hlavní příčina naší prohry horší obrana. Asi kdybychom mohli mít větší rotaci a byl s námi Matouš, tak by zápas dopadl možná příznivěji. Kluky ovšem chválím za srdnatý výkon.