1 2 3 4
11 16 23 10
17 18 8 17
U14

Výsledek v řádné hrací době 60:60, 1. prodloužení 66:66, po 2. prodloužení 73:80.

Z horní řádku je jasně vidět, o jaké utkání se jednalo. Kéž bychom takových utkání sehráli více, protože potom bychom se z koncovky ponaučili a mohli tady psát, jak skvěle jsme hráli a vyhráli. Dnes to bohužel nevyšlo, ale výkon, který jsme předvedli, za ten klobouk dolů. Čekal nás soupeř, který ještě neprohrál a my si to s ním rozdali naprosto vyrovnaně. Řekl bych, že jsme si zasloužili vyhrát. Několik minut před koncem jsme vedli o 9 bodů, bohužel jsme potom vypadli z role. Soupeř zagresivnil, my vyrobili několik chyb a potom začala přetahovaná. První se vyfauloval Trnda. To jsme ještě přežili, 6 vteřin do konce jsme vedli o 2 body, ale soupeř měl míč. Nechali jsme soupeře zakončit zpod koše. Kdybychom ty koncovky uměli, bylo by na místě přerušení a faul. Soupeř by sice házel dvě šestky, ale i kdyby proměnil, tak se stalo to, co se skutečně stalo. Byla by plichta, ale my bychom ještě mohli zakončit. Samozřejmě by faul musel přijít na samém začátku 6 vteřin tak, abychom měli co nejvíce času na případné zakončení. Píšu to sem, abychom si to přečetli všichni a ponaučili se z toho do příštích koncovek. Takhle jsme museli sehrát první prodloužení, to nerozhodlo, následovalo druhé a tam jsme po vyfaulování Matouše už šanci neměli. Dohrávali hráči ročníku 2005 a 2006 a to už na „gorily“ v dresu hostů nemohlo stačit. Mě tato porážka moc nemrzí, jen kvůli klukům, kteří tam nechali vše. Takhle by to mělo být v každém zápase. A nebojte, ty koncovky se naučíme, tímhle si projde každý.