11 7 8 11
3 11 8 12
U12

Šťastný konec

Našeho souseda a rivala jsme přivítali v sobotu na naší palubovce. Družstva, která spolu spolupracují, ale do vzájemných zápasů dávají všechno. I tento dvojzápas sliboval zajímavou podívanou. To se potvrdilo hned v prvním zápase. My jsme do něj vstoupili se změněnou taktikou a ta se ne moc dobře ujala. Naši klíčoví hráči se nedostali do hry a i přes vedení po 1. čtvrtině byl Žďár stále na dohled. Druhá pětka soupeře začala velmi dobře a stahovala naše vedení. Naštěstí jsme se včas probrali a udrželi jsme vedení o 4 body. To bylo i po 3. čtvrtině a tak se šlo do poslední čtvrtky kdo z koho. Dali jsme sice první koš, ale soupeř kontroval a dokázal otočit na 30:28. My jsme zachovali chladnou hlavu a začali více bojovat a zápas se nám podařilo zvrátit a ve vyrovanané koncovce jsme uhájili vítězství. Musím říct, že vyhrát si zasloužily oba mančafty. Hrál se nadstandardní minibasketbal.