6 8 4 16
13 11 14 17
U11

Na památném místě

Dnešního dne jsme vyrazili do haly Rosnička v Brně, místní část Žabovřesky, téměř památného to místa českého basketbalu. Tento fakt umocnila přítomnost mnoha pohárů svědčících o úspěších zde hrajícího klubu a také skutečnost, že před prvním zápasem se po ochoze prošla místní legenda – pan Jan Bobrovský. Náš trenérský tým byl posílen o pana Rokose, který si dle svých slov přijel pohlídat technický zápis (nebo spíš zápis technických?:-)) Všechny tyto okolnosti nás donutily přistoupit k zápasům zodpovědně a nic nepodcenit. V obou utkáních jsme tak postupně (místy rychleji, místy pomaleji) navyšovali svůj náskok a v podstatě neumožnili bojovnému soupeři  s výsledky něco udělat. Za zmínku stojí vstup do druhého utkání, kdy zahajovací formace svoji čtvrtinu vyhrála 12:0, což svědčí zejména o výborném výkonu v obraně. Pochvalu dnes zaslouží Tadeáš, který nejenže neomylně proměňoval své nájezdy, ale ještě se snažil nahrávkami hledat své spoluhráče. Dobře mu (jak v bodování, tak ve spolupráci s ostatními) sekundovali Hořa se Sedmou, kteří rovněž kralovali pod oběma koši. Ostatní bojovali jako lvi a lvice (od některých našich lvic i soupeřovi kluci při soubojích odlétávali), jen jejich projev zejména při útoku by měl být výraznější. No však ono se ukáže již příští týden ve Žďáře, kde starší a bodově potentní kluky nebudeme moci využít – bude to na vás, naše milé 2008ičky a mladší!!!

Martina a Petr Rokosovi a Ivo Novák, trenéři

výsledky BK Skokani vs BC Vysočina 34:55 (čtvrtiny 6:13, 8:11, 4:14, 16:17) a 22:49 (0:12, 14:12, 2:14 a 6:11)

Sestava a body: Králík Tadeáš 43, Sedmík Michal 24, Hořínek Daniel 17, Hyský David 8, Prüher Jáchym a Kohoutová Linda 4, Nosková Amálie 2, Nováková Simona a Kos Ondřej 1, Rokosová Linda, Prüher Jan, Svobodová Klára, Duben Jáchym