1 2 3 4
25 22 13 19
18 17 18 12

Euforie pokračuje

Poté, co náš tým opustil Bubák (Jirka), jsme řešili malý rébus, kdo místo něj na pivota. Naštěstí se nám uzdravil po operaci nosu Tomáš Široký, takže pivoty jsme měli 4 a mohli je točit. Sice malý, ale šikovný. Zkušenosti jsme vyměnili za zkušenosti a do základní pětky se vrátil Dokoušek. A začali jsme parádně. Než se stačil soupeř rozkoukat, vedli jsme 11:2 a i v dalším průběhu čtvrtiny pokračovala naše přesná ruka. Po 1. čtvrtce +7. Řekli jsme si dobrý. Toto vedení jsme si prakticky udržovali do začátku 5. minuty 2. čtvrtiny, kdy byl stav 36:29. Poté ale soupeř zejména díky trestným hodům snížil na pouhý bodík 36:35. Naštěstí nám vyšel závěr čtvrtiny, kdy se trefovali Sláva, Stráža a Adri a do šaten jsme odcházeli s vedením o 12 bodů. Ve 3. čtvrtině začal parádně Číhy a opět se trefoval Adri. Sice jsme tuto čtvrtinu prohráli, ale do poslední čtvrtky jsme šli se sedmibodovým vedením. Mohlo být ale vyšší, protože v průběhu už jsme vedli o 16 bodů, ale hosté se začali nebezpečně trefovat. Vstup do poslední čtvrtiny jsme měli parádní. Zejména Luky byl k neudržení a nadále tak pokračujeme v naší krasojízdě. Z tohoto článku je jasné, co nás drží nad vodou. Je to velká týmovost, protože opět jsme měli hodně asistencí a jak je vidno, táhl nás v každé čtvrtině někdo jiný. Tím se dostávám k lavičce. Kluci si perfektně rozdělili role. Někomu svědčí role psa obranáře, někomu role střelce, někomu zase nahrávače. Někdy hraje více ten, jindy zase onen, ale každý ví, že šanci dostane a já musím říct, že jsem moc rád, že ji využívají. Naše týmovost je pro soupeře, který se na nás připravuje, těžký oříšek, protože neví, od koho co přijde. Nevím, co dál psát. Jsem nadšený a mám z této sezóny a hlavně z přístupu kluků obrovskou radost.