105 - 114
1 2 3 4
29 30 26 20
24 25 34 31

Parádní utkání jsme sehráli v Praze na půdě Košířů. Domácí v plné sestavě, my v osmi, ale na to si vůbec nestěžujeme. Jsme už docela zvyklí. Akorát jsme nevěděli, co ta osmička s námi udělá. Chtěli jsme už losovat, kdo hrát nebude, aby nás bylo šťastných sedm. Nakonec jsme to riskli a vyplatilo se to. Hrál se výborný ofenzivní basketbal. Tohle moc palubovek u nás nevidí, aby utkání bez prodloužení skončilo, a teď už předbíhám, 114:105. Řekli jsme si pár slov k taktice a jsem rád, že ji kluci dodržovali. Dali jsme za 1. čtvrtinu 24 bodů, což je dost. Ale dostali jsme jich 29, což je taky dost. Začala trojková kanonáda z obou stran, která vydržela celý zápas. Ne, že by se nebránilo, ale útok předčil obranu. Druhá čtvrtina byla prakticky stejná jako první. Dostali jsme trojku s klaksonem a tak to bylo o 10. Domácí si v tu chvíli asi věřili, že nás zlomili, ale já jsem přišel do šatny a tam mi usměvavý Dokouš hlásil: „Máme je přesně tam, kde jsme je chtěli mít. Teď přitáhnem.“ A já věděl, že tam kluci nechají všechno. Ve 3. čtvrtině přišla na řadu naše zóna, kterou velmi pečlivě trénujeme. Soupeř se dopustil několika nepřesností a my jsme stáhli nejprve na 5 bodů a na konci 9. minuty už jsme šli do vedení. Nicméně domácí si vzali vedení zpět a do poslední čtvrtiny se nastupovalo za stavu 85:83 pro soupeře. Toto je někdy konečný výsledek, naštěstí to neplatilo v tomto zápase. Čekalo nás posledních 10 minut a i přes to, že se nám vyfauloval velmi dobře hrající Číha, dovedli jsme utkání do koncovky, kterou jsme v euforii vyhráli. To, co se s námi děje v této sezóně je neskutečné a já doufám, že to nikdy neskončí. Po zápase jsme dostávali jednu sms za druhou a my si našich fanoušků nesmírně vážíme a děkujeme jim. Zvláštní poděkování patří našemu fanklubu v Praze, který nám vytvořil domácí prostředí. Kluci, užijme si to co nejvíce a v pátek hurá do Plzně.