63 - 74
1 2 3 4
11 20 17 15
17 19 17 21

Předsedo, tohle už není sranda. Jestli nám zbourají ten zimáček, tak nebudeme mít kde hrát. Druhá varianta je, že vedle naší (pro nejvyšší soutěž nevyhovující) haly je tribuna pro 2,5 tisíce diváků. Výhodou je, že je to zespoda zateplený. Zeshora by se dala plachta a mohli bychom jít na to. Kolik by to asi stálo? My totiž máme formu jako hrom. Tu jsme potvrdili v Plzni, kde jsme bez stabilních rozehrávačů nastoupili opět v osmi, ale s o to větší touhou protáhnout naši vítěznou sérii. Na místo rozehrávače jsme dali Slávu, trochu v obavách, jestli mu to nevezme body. To se nestalo. Sláva je prostě v laufu. Jako ostatní. Na křídlo tradičně Ondra s Knetlíkem, pod koš Číhy s Dokoušem, na střídání (protože v základu nás může hrát jen pět) Adri, Tomáš a Víťa. Zahájili jsme výborně 9:0, první oddechový čas domácích. Poté se to trochu srovnalo, ale i tak jsme si do 2. čtvrtiny šestibodové vedení vytvořili. Ve 2. čtvrtině nás domácí o bod stáhli a vedli jsme o 5 bodů. Kde se stala chyba, ptali jsme se všichni, protože na to nejsme zvyklí. Třetí čtvrtina byla velmi vyrovnaná, tuhý boj a my definitivně přešli na zónovou obranu. Tu jsme hráli skvěle a ve 4. čtvrtině, kterou jsme podpořili vynikající střelbou zpoza oblouku, jsme si vypracovali vedení, které už ztratit nešlo. Zaplaťpánbůh za to. Jsme rádi, že nám vychází koncovky. To samozřejmě vychází i z psychiky, hráči si věří, zvednou to, kdy mají, a když náhodou to nejde z vrchu, přispěchají na pomoc dlouzí, kteří opět neprohráli v podkošovém prostoru. Zkrátka kolektivním výkonem si užijme tuto historickou chvíli. Jsme první. Pozor, neusnout na vavřínech. Jdeme zápas od zápasu, ještě není konec a už v neděli nás čeká těžké utkání se Sokolem pražským. Jen nevím, co s tím pátečním tréninkem. Volal Buby, že pro nás má volňásky do první řady a prý to bude i s občerstvením. Tak až potrénujeme, vyrazíme do Žďáru.