1 2 3 4
24 32 18 17
12 23 19 16

Pokračujeme v jízdě

Výsledky z poslední doby přilákaly vysoký počet diváků. Jsme rádi, že lákají nejenom výsledky, ale i předvedená hra a naše krásné tváře a sexy těla. :-) Nakonec se na nás sešlo 9 – nezvyklý počet. Do zápasu jsme vstoupili energicky a ujali se vedení 13:0. Přesně tak, jak jsme chtěli. Využít toho, že jsme v laufu, že nám to jde a soupeře trochu znejistit. Povedlo se nad očekávání a vedení po 1. čtvrtině 24:12 bylo nadějné. Ve střeleckém apetitu jsme pokračovali i ve čtvrtině druhé a o poločase jsme měli slušné vedení (56:35). To ale v basketbalu je celkem zrádné. Ti, co vedou, si myslí, že je rozhodnuto, ti, co prohrávají, nemají co ztratit. Proto jsme hráče nabádali, aby nepolevili a nepřipustili, aby se sokolíci rozlétli. Třetí čtvrtina pro ně začala špatně. Našich 9 rychlých bodů a vedení 65:35. Rozhodnuto? Ne. Trochu jsme vypadli a rázem i soupeř předvedl, že to umí. A byli jsme zase na 20. Při time-outu jsme si připomněli, co musíme hrát a poté už to bylo v klidu. Víceméně jsme si stále udržovali 20ti-bodové vedení až do konce. Jelikož naši nejbližší soupeři zaváhali, osamostatnili jsme se na 1. místě. Neskutečné, krásné a doufejme, že to neskončí. V pátek jsme se chystali za Bubym, ale byl tu takový zmatek, že jsme to museli odpískat. Snad tedy toho jídla moc nezbylo. Máme zprávy, že se mu daří a máme z toho radost. Týmu a všem fanouškům přeji krásné vánoce a hodně zdraví do nového roku. Tuhle sezónu jsme odvedli kus práce, ale neusínáme na vavřínech a makáme na sobě i dál.