20 23 15 22
11 11 12 3
Muži B

Příliš krutá prohra

Po sobotní výhře jsme byli dobře nabuzeni i na nedělní derby. Navíc jsme byli posíleni o Martina Sedmíka, což byla velmi vítána posila pod koš. Začali jsme vcelku aktivně, ale chyběla tomu vyšší produktivita zakončení. Ta se v průběhu první čtvrtiny ještě postupně zhoršovala. A tak to postupovalo až do konce zápasu. Navíc nám nefungovala ani obrana. Z osobní obrany jsme přešli na zónovou. Ale ani to nepomohlo. Ač jsme ji nacvičovali, tak se zkrátka nedařilo. Dnešní střelba bylo to nejhorší, co jsem kdy od jakéhokoliv jihlavského klubu viděl. Pozice jsme si vytvářeli, o míče v útoku bojovali a měli i druhé a třetí pokusy, ale koše prostě nepadaly. Kdo neviděl neuvěří… A protože soupeř to poznal, tak začal bránit jen prostor okolo koše a nechal nás střílet. Ani z naprosto volných pozic, kdy nebyl kolem střelce na míle nikdo, jsme se netrefovali. Proto také poslední čtvrtina skončila 22:3. O herním projevu výsledek opravdu nic nevypovídá, basketbalovost tam byla, i když ne úplně dokonalá.