70 - 66
1 2 3 4
12 24 18 16
9 24 20 13

Bohužel, 10. korálek jsme na půdě GBA nenavlékli. I když to bylo moc blízko. Stačily maličkosti, ale ty rozhodly. Zejména v 1. čtvrtině, když jsme ani ne zaspali, ale neproměnili jsme příležitosti, které po koši opravdu volaly. Domácí tyto možnosti využili a vedli 7:0. My jsme to otočili a myslím, že 1. čtvrtina rozhodla o našem neúspěchu. Proč? Protože jsme hráli výborně v obraně, soupeř měl problémy se zakončením, ale my jsme v útoku byli úplně impotentní. Tam jsme si měli vytvořit vedení a mohl být klid. Takhle jsme soupeři dali šanci a ten bojoval někdy až moc. Některé zákroky byly až wrestlingové. Ale na to se rozhodně nevymlouváme. Od 2. čtvrtiny už jsme hráli v útoku alespoň jakž takž, ale neměli jsme svůj den. Něco tomu chybělo, ale i tak jsme na začátku poslední čtvrtiny vedli 55:54. Bohužel do té doby výborně bráněný Welsch trefil dvě trojky a hosté si vypracovali pětibodové vedení. My se opět dokázali přiblížit na rozdíl jednoho bodu. Měli jsme i střelu, která to mohla překlopit, ale ta bohužel košem nepropadla. Prohráli jsme, ale nemáme se vůbec za co stydět. Vždyť jsme v  této sezóně překonali veškerá očekávání. Sezóna nekončí a tato porážka nesmí ovlivnit pohodu v týmu. Jsem rád, že už po zápase v šatně žádná poraženecká nálada nebyla. Utkání jsme hodili za hlavu a soustředíme se na další důležité utkání, které sehrajeme doma v neděli se Sokolem Žižkov. Bude to náročné utkání, tak nás přijďte povzbudit. Kluci tam zase nechají všechno.