78 - 69
1 2 3 4
21 22 15 20
16 20 13 20

Ve šlágru kola jsme prohráli na půdě Litoměřic po lítém boji. Domácí neponechali nic náhodě a ve velmi dobré sestavě si chtěli vzít první příčku od nás zpět. Vstup do zápasu měli raketový a ujali se vedení 8:0. My jsme nepanikařili a skvěle se vrátili do zápasu. Otočili jsme na 14:12, bohužel v závěru 1. čtvrtiny za stavu 17:16 pro domácí jsme měli míč a mohli jsme dohrávat. Avšak přišly 2 ztráty a soupeř šel do pětibodového vedení. Je to asi kruté. V dalších čtvrtinách jsme hráli výborně, bohužel vždycky, když jsme to mohli překlopit, vyrobili jsme hloupé ztráty nebo jsme si až příliš hráli s míčem. Ve 2. poločase jsme prakticky nevyužívali Pavla Číhu, který hrál excelentně. Domácí ani na chvilku nemohli vypnout, hrál se opravdu rychlý, pro oko diváka líbivý basketbal. Vyhrát mohl jenom jeden a musíme přiznat, že Litoměřice byly o malinko lepší. Nic se neděje, pro nás se nic nemění. Jsme rádi, že jsme na půdě dlouhodobě výborných Litoměřic zanechali dobrý dojem a třeba se ještě v této sezóně potkáme.