1 2 3 4
24 28 37 15
3 12 0 16
U14

Družstvo z Litomyšle budilo svými výsledky celkem respekt. Proto jsme nabádali hráče, aby vyzdvihli naše přednosti. Nebudu je tady vypisovat, abychom nedávali návod dalším soupeřům. To, co kluci předvedli, byla fantazie. Na soupeře vlétli neuvěřitelným způsobem a bylo jedno, kdo střídal. Světě div se, my byli o tomto víkendu kompletní! A odnesli to právě naši víkendoví soupeři. K popisu utkání: frk frk a bylo to 20:0. To nebyla kontumace, to byl náš výborný výkon v obraně. I ve druhé čtvrtině jsme navyšovali. Ale náš výkon ve 3. čtvrtině se nedá popsat. Soupeř nedal ani bod a my přidali 37. V této chvíli jsem mohl jen tleskat povedeným akcím kluků. V poslední čtvrtině už jsem klukům dopřál trochu volnosti, prostřídali jsme, ale i kluci z lavičky ukázali, že jsou velmi platnými hráči tohoto týmu. Jak ukazuje tabulka extraligy, tak bychom se tam určitě neztratili. Bohužel ve skupině jsme postrádali několik klíčových hráčů, prohráli smolně o bod, ale co. Hlavně že je na klukách vidět, že je to baví, dřou do úmoru a třeba si tu extraligu ještě zahrajeme. Já o tom nepochybuji. Tento tým má vše, co má mít. Hlavně toho dobrého trenéra. :-D