1 2 3 4
19 8 7 5
20 21 23 6
U15

Doufali jsme, že odjedeme kompletní, ale to se nestalo. Uzdravit se nepodařilo Holbimu a v pátek lehl Adam. Odjeli jsme tedy v devíti lidech. Začátek utkání byl střeleckým koncertem domácích, kteří trefili tři trojky a vedli 15:8. My jsme ale byli rozhodnuti bránit, a to skvěle. Nejenom, že jsme rychle otočili, ale dokázali jsme vedení těsně udržet. Ve 2. čtvrtině už přišel pro domácí od nás smrtící direkt. Hráli jsme skvěle kombinačně, vycházela střelba a v poločase jsme vedli o 14 bodů. Ještě lépe nám vyšla 3. čtvrtina. Navýšili jsme až na 64:34 a mohli pohodlně prostřídat. Na úroveň hry to nemělo vliv, ale přestali jsme dávat body. Kluky chválím, dnes se mi náš výkon moc líbil. Hráli jsme skutečně jako tým.