1 2 3 4
12 14 16 17
20 22 13 17
U15

Své domácí utkání jsme byli nuceni odehrát v Praze. I tak jsme ale chtěli Sokolíky potrápit. Bohužel, rozcvička nás stála zápas. Kluci k tomu přistoupili poněkud vlažněji a já opravdu nemám zapotřebí jim stále říkat, co mají dělat. Než jsme se pak stačili rozkoukat a rozběhat, soupeř vedl 17:7. Poté se náš výkon neustále zlepšoval a vše vyvrcholilo ve 3. čtvrtině. Kdybychom proměňovali, tak to mohlo být ještě lepší. Nicméně v této čtvrtině jsme předvedli, co bychom chtěli hrát vždy a stále. Kluci soupeře ždímali, hráli jsme opravdu výborně, bohužel bodíky nenaskakovaly tak, jak bychom chtěli a soupeř většinou se štěstím svoji šanci proměnil. V polovině poslední čtvrtiny jsme stáhli na 5 bodů. Byli jsme v laufu, ale… Opět se k nám štěstí nepřiklonilo. Vyfauloval se Dominik následován Matoušem a vzápětí dostal úder do obličeje Štěpán a my už neměli síly to otočit. Škoda, dnes jsme mohli vyhrát. Bohužel rozcvička nebyla taková, jaká měla být. Doufám, že se kluci definitivně poučili a zaberou hned od prvních minut. Já je chválím za 2. poločas. Zítra už hrajeme doma.