1 2 3 4
15 19 15 20
17 20 16 18
U15

Poslední dvojutkání jsme absolvovali v Havířově a Příboře. Ve velmi pěkné sportovní hale v Havířově nás čekal souboj s domácími, kteří nás v Jihlavě porazili. My jsme jim to chtěli vrátit, ale věděli jsme, že to bude těžké. Začátek zápasu nám vyšel na očekávání, rychle jsme vedli 8:1. Další body jsme však přidali až po 2 minutách za stavu 12:12. Tento úsek jako by předznamenal další vývoj zápasu. Vždy jsme soupeři utekli na 10, 12 bodů, ale během chvilky jsme o vedení zase přišli. Soupeř se na chvíli ujal vedení a situace se znovu opakovala. Vyrovnané čtvrtiny jsou toho důkazem. Ve velmi dramatické koncovce, kdy už jsme o 4 body prohrávali, jsme to opět otočili na 67:62, ale 40 vteřin před koncem to bylo nerozhodně po 69. Naštěstí poslední koš jsme dali my. Mám velkou radost, herně to bylo výborné. Zdá se, že tento tým je opravdu tým. Jen nedokážeme udržet koncentraci po celý zápas. To nám situaci v zápase komplikuje a stojí síly navíc. Ale jinak paráda.