1 2 3 4
20 8 17 22
10 20 22 18
U14 Dívky

Potvrdit skvělou formu z domácích zápasu, kdy jsme sehráli výborné zápasy s Hradcem Králové, Českým Brodem a Poděbrady, jsme jeli do hlavního města na Tygry. Ne do zoo, ale kousek dál k letišti. Tam na nás čekal houževnatý soupeř, který zatím nebyl poražen. Až jsme přijeli my. Úvod zápasu nám sice příliš nevyšel a nebýt střeleckého apetitu Zuzky, tak jsme prohrávali ještě víc, ale ve 2. čtvrtině jsme se probrali a Mončiným košem s faulem jsme šli do vedení 30:28. Ve 3. čtvrtině se zdálo, že jsme odpor soupeře zlomili, ale nebylo tomu tak. Domácí bojovali a my je horko těžko zastavovali. Ve 4. čtvrtině jsme vedli 62:51, ale tygřice bojovaly jako lvi. Stahovaly, stahovaly, naštěstí běžel i čas a my po upracovaném, ale odmakaném závěru mohli slavit. K holkám – je neskutečné, jak se během sezóny zvedly. Teď nás s největší pravděpodobností opustí Zuzka, i když se s ní budeme loučit velmi neradi. Ale přejeme jí to. U nás odvedla vynikající práci. A třeba to nebude definitivní. Jsme rádi, že lídři se ukazují a v obraně to funguje opravdu skvěle. Chválím! Jsme druhý!