76 - 58
1 2 3 4
22 20 22 12
11 24 10 13

Trošku odčinit debakl na domácí palubovce jsme chtěli při odvetě v Hradci Králové. První komplikací bylo, že nemohl nastoupit Sláva, a tak jsme narychlo povolali Štumyho. Naproti tomu domácí představili své dvě nové posily, a to Koláře z Nymburka a amerického rozehrávače Marquardta. Před zápasem jsme si řekli pár věcí a šlo se na to. Naše zahajovací sestava byla tradiční. Domácím se vstup do utkání vydařil lépe, ale po 6 minutách jsme konečně našli recept, jak na jejich obranu přece jen vyzrát. První čtvrtinu soupeř vyhrál o 11 bodů, ale ve druhé jsme hráli výborně a stáhli jsme vedení Hradce na 7 bodů. A bylo ještě lépe. Ve 3. čtvrtině jsme dali rychle 4 body a bylo to o pouhé 3 bodíky. Bohužel přišla hluchá chvilka, domácí samozřejmě zabrali a šňůrou 18:2 rozhodli o utkání. V závěrečné čtvrtině jsme zase dokázali se soupeřem držet krok a vyhráli ji o jeden bod. Za dnešní výkon klukům děkuju. Dokázali jsme vyhrát 2 čtvrtiny proti velmi silnému týmu. Hradec je opravdu nabitý, před play-off ještě posílil a tak jsme rádi, že jsme dnes byli důstojným soupeřem. Příští neděli hrajeme doma s Olomoucí v tradičním čase. Chceme ukázat soupeři skutečné domácí prostředí a tak kdo můžete, přijďte a hlasitě nás podpořte!