Basketbal Olomouc
1 2 3 4
16 20 15 20
18 12 25 24

Marodka se nám vyprazdňuje a tak je důležité, abychom se všichni včas dostali do formy. Skupina o 1. – 6. místo se chýlí ke konci a už nás vlastně čeká pouze jedno utkání ve Zlíně. A poté to vypukne. V dnešním utkání jsme přivítali Basketbal Olomouc s naším odchovancem Martinem Novákem. Jsme rádi, že se na toto utkání přišla podívat velmi početná skupina našich fanoušků. Ti bohužel viděli náš špatný vstup do utkání – 0:12, 2:14. Je neuvěřitelné, že jsme se z toho dokázali vyhrabat ještě v 1. čtvrtině a zachránit ji 16:18. Ve 2. čtvrtině jsme pokračovali v náporu a do šaten se šlo za stavu 36:30. Druhou čtvrtinu jsme hráli opravdu excelentně. Než jsme se ve 3. čtvrtině stačili rozkoukat, bylo srovnáno, ale zabojovali jsme a i když se nedařila střelba, stále jsme drželi mírné vedení. To nám vydrželo až do 9. minuty, kdy Olomouc trefila 2x za tři. Prohrávat o 4 body v basketbalu nic neznamená. Bohužel jsme to měli v hlavách, že musíme vyhrát. Chtěli jsme to zlomit, řekl bych každý sám, a to není naše hra. Žel prohráli jsme, ale dokázali jsme si, že dokážeme hrát i s těmi nejlepšími. Dnes se to „mattonkovými“ hráči jenom hemžilo. Jak to všechno dopadne vás budeme na stránkách informovat. Pevně věříme, že nás zase přijdete v hojném počtu povzbudit a bude se i doopravdy fandit. Bubny už jsou připravené.