75 - 93
1 2 3 4
25 13 24 13
14 27 18 24

Nejlépe jak jsme mohli, jsme se rozloučili se skupinou o 1. – 6. místo. Nespekulovali jsme a hráli uvolněně a s chutí. Začalo to jak na ostrých střelbách. Domácí 5 trojek, my odpověděli 3 úspěšnými projektily. Ale i z toho je jasné, že domácí po 1. čtvrtině vedli o 11 bodů a tudíž by se naše konečné pořadí vyměnilo. My jsme zabojovali a druhou čtvrtinu zahráli excelentně a otočili na 41:38. Ve 3. čtvrtině jsme očekávali mohutný nápor domácího týmu, který chtěl vyhrát. Ten přišel a my se zuby nehty drželi. V 5. minutě šel Zlín do vedení, po 3. čtvrtině to bylo už o 3 body. My jsme nemohli prohrát o více než o 10 bodů. Domácí stále navyšovali, až jednu chvíli vedli o 6. To bylo na konci 5. minuty závěrečné čtvrtiny. S našimi vyhlídkami to nevypadalo dobře. Přišel však náš neuvěřitelný smrtící závěr. Nedostali jsme už ani bod. Nejenom, že jsme dotáhli vedení, ale šli jsme neskutečně přes ně a zastavili se až na 93 bodech. V této chvíli jsme hráli neuvěřitelný basketbal. Lépe už hrát nejde. Já jsem na kluky neskutečně pyšný. Baví se basketbalem, tuhle sezónu si opravdu užíváme, protože víme, že to v té následující může být zase jinak (já doufám, že ne, že se to klukům takhle líbí). Nemám slov, bylo to parádní, fantastické. Dopadlo to tak, že nakonec budeme hrát play-off na 3 vítězná utkání s týmem Basketbal Olomouc, který v této sérii bude favoritem, protože nás už 2x porazil. Ale jak jsem říkal na začátku, nespekulovali jsme, protože pro nás je to opravdu svátek. Už teď bych chtěl pozvat naše fanoušky, aby neváhali a přišli do haly. Máme tady tým, na který můžeme být všichni v Jihlavě pyšní. Je také důležité, že výborně funguje spolupráce s Jindřichovým Hradcem. Tento dnešní výkon je nejlepší pozvánkou na play-off. A jestli nás chcete podpořit maximálně, neváhejte a pojeďte s námi do Olomouce. Máme jedny z nejlepších fanoušků v lize, tak to dokažme. Vypadá to, že budeme hrát v pátek 6. 4. v Olomouci a hned v neděli 8. 4. doma v tradičním čase.