7 19 14 13
23 5 19 12
U14

Nečekaná výhra

V neděli ubyl ještě Matěj se Šimonem, a tak bylo jasné, že Dana doplní školka. Myslet na výhru jsme si ani nedovolili. Trochu optimismu nám dodal Matěj Danko, který se nám rozhodl pomoci na poslední chvíli. Tři čtvrtiny týmu tak byli kluci ročníku 2006. To, co se odehrávalo v 1. čtvrtině, nezaskočilo jen soupeře, ale i nás. Dan jako správný kapitán zavelel k útoku a hnali jsme to stečí. Po 1. čtvrtině 23:7 pro nás! Druhá pětka bojovala jako lev, nicméně soupeř nasadil své nejlepší hráče a naše vedení se smrsklo na pouhé dva body. Začátek 3. čtvrtiny nám vyšel skvěle, soupeř nám nedal 6 minut koš, naopak my byli celkem úspěšní a vytvořili si 16ti-bodové vedení. Soupeř však začal využívat své fyzické převahy a vedení se tenčilo až na pouhé 4 body 30 vteřin před koncem. Naštěstí jsme to v koncovce urvali. Chválím beze zbytku celý tým, takto se bojuje!