1 2 3 4
12 15 12 27
10 22 18 24
U14 Dívky

V posledním zápase jsme přivítali družstvo Tygrů Praha. Byl to prakticky souboj o 2. místo v tabulce. Vstup do zápasu nám vyšel parádně. Rychle jsme se ujali vedení 7:0 a místo, abychom pokračovali v této hře a v tom, co nám šlo, tak jako když utne. Všechno tohle si vzal soupeř a rázem vedl on. Ještě jsem se probrali a čtvrtinu o 2 body vyhráli. Druhá a třetí čtvrtina, to byl zmar. Kdyby hrály dvě hráčky, možná by to bylo lepší. To, co jsme byli schopni vyrobit, nejde napsat jinak, než debilní ztráty. Nepoučitelné a stále to pokračovalo. Soupeř mohl doskočit klidně i třicátou střelu v útoku a holkám to bylo jedno. Jen se na míč koukaly a stály. To potom síly ubývají ještě rychleji, než normálně. Teď to pozitivní. Ve 4. čtvrtině jsme se obdivuhodně zvedli. Dokonce jsme se ujali vedení 56:53. A víte proč? Protože jsme začali hrát téměř všichni na hřišti. Začali jsme bojovat, zrychlili hru, ale místo toho opět, abychom v tom pokračovali, zase to sklouzlo k tomu, k čemu jsme nechtěli. Prohráli jsme zcela zbytečně. Dnes to nebyl dobrý výkon. U většiny děvčat jsem postrádal to základní – chuť do hry. Doufám, že to byl jen krátkodobý zkrat. Nebýt tohoto zápasu, asi bych tady psal, že jsem rád, jak holky tuto sezónu zvládly. Opravdu se hodně zvedly. Ale po dnešku mám pocit, že jsme se vrátili zase na úplný začátek. Doufám, že mě holky vyvedou z omylu, nic jiného si s paní Kourkovou nepřejeme.