1 2 3 4
23 23 18 15
15 18 24 10

V Olomouci prohráváme

Měl to pro nás být svátek, který si maximálně užijeme. Místo toho jsme na poslední chvíli řešili sestavu. Nakonec jsme dali dohromady 6 zdravých kusů a jelo se zvesela po D1 směr Olomouc. Ale rozhodnuti vyhrát. Téměř kompletní domácí tým vyhlížel, kde máme zbytek týmu. Věděli jsme, že soupeři jsou střelci, že musíme být velmi pozorní v obraně, a přesto jsme hned na začátku dostali 4 trojky. Domácí si vypracovali osmibodové vedení a možná si všichni v hale mysleli, že to odevzdáme. Omyl. My jsme začali bojovat, rvát se o každý míč a basketbalem se bavit. Sice jsme druhou čtvrtinu prohráli, ale zastavili jsme nápor domácích. Normálně by bylo na místě, že síly ubývají. Ale nám ne. Začali jsme soupeře honit po hřišti a to jim dělalo problémy. Pomalu jsme stahovali a k neudržení byl zejména Lukáš. Ten závěrečným košem ve 3. čtvrtině nás přiblížil domácím na 7 bodů. Po odehrání tří minut 4. čtvrtiny už to bylo o 5 (69:64). Bohužel v následujích minutách se toho odehrálo spousta. Dva otočené auty, následovala moje technická chyba, následovala odpískaná úmyslná chyba, do toho vyfaulování Ondry, následoval ho Kuba a do toho se nám zranil Lukáš. Dohrávali jsme ve třech, a to už se fakt nedalo. Předvedli jsme však heroický výkon, na který jsme hrdí. Aby to nevyznělo, že rozhodčí pískali špatně, to určitě ne, ale zkrátka se to na konci nakupilo. Kosí nás zranění, tak nevíme, v jaké sestavě zítra nastoupíme, ale určitě do toho dáme všechno. V Olomouci panovalo komorní prostředí a já doufám, že jim ukážeme, jak se fandí v Jihlavě. Na Facebooku šlo oznámení, aby nás fanoušci přišli povzbudit nejen hlasivkami, ale vítáme i bubny a další fandicí prostředky. :-) My totiž rozhodně sezónu končit nechceme!