1 2 3 4
30 25 25 17
15 19 27 17

Jedeme dál! Stav série 3:1.

Po velmi důležité páteční výhře v Olomouci, kdy se nám podařilo zvrátit sérii v náš prospěch, jsme chtěli poslední korálek navléci v naší hale. Jsme rádi, že nás opět naši věrní fanoušci nenechali na holičkách a hala byla zase velmi slušně zaplněná. Tentokrát se i hlasitě fandilo a tak to mělo správný náboj. Tentokrát bylo oslabeno družstvo z Olomouce a tak jsme hned od začátku na ně vlétli a chtěli rozhodnout co možná nejdříve. To se nám víceméně podařilo, i když soupeř neustále kousal a využíval každou chybičku v naší obraně. Po 1. čtvrtině jsme vedli o 15 bodů. Hosté na začátku 2. čtvrtiny mírně zkorigovali, ale to nás vybičovalo k tomu, abychom opět zapli a závěrečnou dalekonosnou střelou Lukáše jsme se ujali vedení 55:34. Zrádné vedení, kdy si myslíte, že je rozhodnuto, ale na druhou stranu něco, co se dá rychle umazat. My jsme trochu polevili, to se podepsalo na naší souhře a občas to jak v útoku, tak obraně zaskřípalo. Po důrazném time-outu jsme se vrátili soustředěni a předvedli několik oku lahodících akcí. Do poslední čtvrtiny jsme vstupovali za 19ti-bodového vedení a to jsme si víceméně udržovali až do konce. Dnes jsme se přesvědčili, že proti malému počtu hráčů soupeře se hraje těžce. Ale jsme rádi, že jsme to zvládli a můžeme si říci Jedeme dál. Jak to bude se dozvíme až v pátečním podvečeru. Sledujte naše stránky a včas se dozvíte, kdy se bude hrát a kdy nás máte přijít povzbudit. Užijme si to všichni společně. Postup do semifinále 1. ligy je opravdu úspěch. Před kluky smekám, nemám slov a doufám, že si závěrečnou oslavu před aplaudujícími diváky společně s vámi užili. Tahle sezóna je skvělá, tak proč si ji neprodloužit.