1 2 3 4
20 18 17 19
27 25 18 22

Finále 1. ligy, stav série 0:1

Neskutečné tažení 1. ligou v této sezóně završili muži A postupem do finále. V něm se na dva zápasy utkáme s favoritem celé soutěže Královskými sokoly. Finále je velká událost v našem krásném městě, a tak už dlouho před zápasem v hale nebylo k hnutí. Dokonce jsme po letech otevřeli i balkón. Náš fanklub dorazil a v hojném počtu ve žlutém, a tak vše mělo ten správný náboj. Na kluky trochu dolehla nervozita a vstup do zápasu se nám příliš nepovedl. Nepadlo nám několik volných střel, soupeř rychlými protiútoky a bezchybnou střelbou nám pláchl na 2:18. Time-outem jsme se museli uklidnit a od té chvíle jsme myslím hru vyrovnali. Byli jsme jak na gumě, soupeř se vzdálil, my dotáhli na 7 – 8 bodíků a opět přišla šňůra hostů. Musím říct, že jsme bojovali až do konce. Pravidelně jsme prostřídávali, aby si kluci náležitě užili finálovou atmosféru. Ve 3. minutě 4. čtvrtiny jsme dotáhli soupeře na 8 bodů, ale víc sil už jsme neměli. Ale nic to nevadilo. Diváci byli nadšeni a neustále nás povzbuzovali neuvěřitelným způsobem, za což jim moc a moc děkujeme. Finále je pro nás úžasný bonbónek v této fantastické sezóně. Kluci si navzájem sedli, atmosféra v týmu je super. Dokonce jsem si chtěl zahrát finále i já, ale já bych na sebe byl moc přísný… A nebo bych chytl reprezentační formu a už mám naplánovanou zaslouženou dovolenou… :-) Jedno velké děkujeme vám všem, kteří jste s námi tuto sezónu žili, podporovali nás a fandili nám. Klukům největší dík, jste skvělí a já jsem si to s vámi moc užil. Díky, díky, díky!

Atmosféru domácího utkání si můžete vychutnat obrazem díky fotogalerii Tomáše Kopečného. Díky, Tome!