1 2 3 4
22 29 24 21
23 13 17 30

I v Prostějově prohráváme

Do Prostějova jsme odjeli s tím, že se pokusíme urvat první výhru. Bohužel proti tomu byli domácí, kteří nastoupili v téměř kompletní sestavě, tedy i s Nábělkem. Přes to, že nám vyšel úvod zápasu a vedli jsme 21:16, domácí ve 2. a 3. čtvrtině zcela ovládli dění na palubovce. My jsme se nedokázali trefit, vázla kombinace a domácí v tu chvíli navýšili až na 71:41. Poté se ale naše střelecká stavidla uvolnila a začalo stahování. Dokázali jsme to až na 9 bodů 4 minuty před koncem. Bohužel přišel koš s faulem a domácí už si to pohlídali. Škoda, 9 minut hrajeme výborně, pak přijde výpadek a naše snažení přijde vniveč. Když se to opakuje v každé čtvrtině, musíme konstatovat, že vyhrál lepší. Nicméně velký klad vidím právě v tom, že to kluci nezabalili a bojovali až do konce. S Pardubicemi už doufejme předvedeme lepší basket bez hluchých míst.