1 2 3 4
36 24 16 16
23 21 13 27

První výhra

Před začátkem zápasu jsme řešili absence v našem týmu. Pro různé důvody chyběli 3 hráči. Doufali jsme ovšem, že se přesto o vítězství porveme. A začátek byl z říše snů. Vůbec celý poločas se nám povedl na jedničku s hvězdičkou. Za vše hovoří statistiky. Procentuální úspěšnost našich dvoubodových střel – 91%. Celková 78%. S těmito čísly se dá opravdu pomýšlet na vítězství. Když jsme k tomu přidali i bezva doskoky a spoustu asistencí, bylo z toho poločasové vedení 60:44. Hodně vysoké skóre, ale i soupeři to padalo. Samozřejmě tato úspěšnost se nedá udržet po celý zápas. My jsme ale v poklidu udržovali 15ti-bodové vedení, které se nám podařilo v poslední čtvrtině navýšit až na 21 bodů (80:59). Do konce zbývalo 8 minut a zdálo se, že máme utkání pevně v moci. Omyl. Najednou jsme vyrobili tolik chyb, že to snad ani nebylo možné. A jelikož se soupeř začal trefovat, tu úspěšnost si vzal od nás, tak 4 minuty před koncem to bylo pouze o 6. Naštěstí jsme se opět uklidnili a koncovku si pohlídali. Mohli jsme tak s diváky slavit první výhru. To bychom nebyli my, kdybychom našim divákům nedopřáli trochu adrenalinu. :-) Kluky moc chválím. Přesně plnili to, co jsme si řekli. Jen mě mrzí ta chvilková ztráta koncentrace. Nebo jestli jsme chtěli hrát moc na krásu? Tento zápas se hodně podobal výkonu z loňské sezóny, kde se nám hodně dařilo, tak doufám, že na to navážeme.